Sprawdź promocje na kursy i pakiety!

Pakiety promocyjne dostępne jeszcze przez:
00
Dni
:
00
Godzin
:
00
Minut
:
00
Sekund

Kup nasze kursy na raty

Raty Payu 0%
Kurs online Przedsiębiorczy dietetyk

Przedsiębiorczy dietetyk PREMIUM 2.0

2667 zł
Przedsiębiorczy DIETETYK 2.0 to 11 modułów wiedzy, regularne audyty na żywo, kilkanaście materiałów w PDF, dzięki którym wdrożysz zdobytą wiedzę w życie oraz zamknięta grupa PREMIUM, na której dzielimy się dodatkowymi materiałami.

To nasz bestsellerowy kurs, do którego dołączyło aż 1050 osób!
Dowiedz się więcejKupuję wersję PREMIUM
Układanie jadłospisów i obsługa klienta

Układanie jadłospisów i obsługa klienta

2667 zł
Pierwszy tak kompletny kurs projektowania procesu obsługi klienta oraz sprawnego układania jadłospisów, który pozwoli Ci pracować mniej, a jednocześnie mieć więcej zadowolonych klientów.

W ramach kursu zebrałyśmy wiedzę i doświadczenie, które pomogą Ci spełnić oczekiwania Twoich klientów i sprawić, żeby polecali Cię rodzinie i znajomym.

"Układanie jadłospisów i obsługa klienta dla dietetyka" to aż 25 godzin wiedzy, kilkadziesiąt stron praktycznych ćwiczeń w formie PDF i praktyczne wskazówki zebrane w jednym miejscu. To wszystko sprawi, że będziesz pracować szybciej, wydajniej, a efekty Twojej pracy przełożą się na większe zyski i zadowolenie pacjentów.
Dowiedz się więcejKupuję kurs Układanie jadłospisów
Kurs online Ogarnij rolki dla dietetyków

Ogarnij rolki - dla dietetyków

599 zł
Dzięki kursowi zdobędziesz kompleksową wiedzę dotyczącą tworzenia Rolek od strony merytorycznej oraz technicznej, jak i przykłady kilkudziesięciu tutoriali, dzieki którym będziesz wiedzieć co i gdzie kliknąć, aby stworzyć angażujące wideo.

Dołącz do kursu Ogarnij Rolki - dla dietetyka i naucz się tworzyć treści wideo, dzięki którym dotrzesz do tysięcy nowych widzów!
Dowiedz się więcejKupuję kurs Ogarnij rolki
Prawo i księgowość dla dietetyka

Prawo dla dietetyka

599 zł
Ten kurs ma wiele zalet. Pierwszą z nich jest charyzmatyczny prowadzący - Tomasz Palak, który potrafi wspaniale przekładać zawiłości przepisów z "prawnego" na "nasze" z taką łatwością, jakby właśnie opowiadał o robieniu kanapki z pasztetem (oczywiście wege).

Drugą - gotowe wzory dokumentów: regulaminu strony internetowej, polityki prywatności i checkboxów do umieszczenia na stronie. Trzecią - dożywotni dostęp do kursu i jego aktualizacji. Dodatkowo to jedyny taki kurs, który jest dostosowany do realiów polskiej branży dietetycznej.
Dowiedz się więcejKupuję Prawo dla dietetyka
Księgowość dla dietetyka

Księgowość dla dietetyka

599 zł
To ponad 10 godzin nagrań, ze specjalistką w swojej dziedzinie - księgową Martą Pietruk, która w sposób zrozumiały i dokładny tłumaczy wszelkie zawiłości podatkowe.

W ramach kursu otrzymasz wiedzę zaktualizowaną do Nowego Polskiego Ładu w aż 14 modułach, kalkulatory do obliczania opłacalności różnych form podatkowych dla Twojej firmy, wzory dokumentów oraz transkrypt całego kursu w formie wygodnego PDFa, dzięki któremu bardzo szybko wyszukasz potrzebne Ci informacje. 
Dowiedz się więcejKupuję Księgowość dla dietetyka

Nasze pakiety

Prawo i księgowość dla dietetyka

Prawo i księgowość dla dietetyka

1198 zł
Kupuję pakiet
Pakiet dwóch kursów - Układanie jadłospisów i obsługa klienta + Przedsiębiorczy Dietetyk Premium​

Przedsiębiorczy dietetyk 2.0 i Układanie jadłospisów

5334 zł
Kupuję pakiet
Przedsiębiorczy dietetyk PREMIUM 2.0 + układanie jadłospisów + prawo

Przedsiębiorczy dietetyk 2.0 + układanie jadłospisów + prawo

Kupuję pakiet
Pakiet 3 kursów - Układanie jadłospisów i obsługa klienta + Księgowość dla dietetyka + Przedsiębiorczy dietetyk PREMIUM​

Przedsiębiorczy dietetyk 2.0 + układanie jadłospisów + księgowość

5933 zł
Kupuję pakiet
Pakiet 4 kursów

Przedsiębiorczy dietetyk 2.0 + układanie jadłospisów + prawo i księgowość

6532 zł
Kupuję pakiet
chevron-down