Noworoczna promocja na kursy online Przedsiębiorczego Dietetyka kończy się za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Kurs online Przedsiębiorczy dietetyk

Przedsiębiorczy dietetyk PREMIUM

1199 zł2667 zł

Kurs  PRZEDSIĘBIORCZY DIETETYK PREMIUM to ponad 30 godzin praktycznych lekcji, regularne audyty na żywo, kilkanaście materiałów w PDF, dzięki którym wdrożysz zdobytą wiedzę w życie oraz zamknięta grupa PREMIUM, na której dzielimy się dodatkowymi materiałami.

To nasz bestsellerowy kurs, do którego dołączyło aż 876 osób!

Dowiedz się więcej

Księgowość dla dietetyka

Księgowość dla dietetyka

399 zł599 zł

To ponad 10 godzin nagrań, ze specjalistką w swojej dziedzinie – księgową Martą Pietruk, która w sposób zrozumiały i dokładny tłumaczy wszelkie zawiłości podatkowe. W ramach kursu otrzymasz wiedzę zaktualizowaną do Nowego Polskiego Ładu w aż 14 modułach, kalkulatory do obliczania opłacalności różnych form podatkowych dla Twojej firmy, wzory dokumentów oraz transkrypt całego kursu w formie wygodnego PDFa, dzięki któremu bardzo szybko wyszukasz potrzebne Ci informacje. 

 

Dowiedz się więcej

Prawo i księgowość dla dietetyka

Prawo dla dietetyka

499 zł599 zł

Ten kurs ma wiele zalet. Pierwszą z nich jest charyzmatyczny prowadzący – Tomasz Palak, który potrafi  wspaniale przekładać zawiłości przepisów z “prawnego” na “nasze” z taką łatwością, jakby właśnie opowiadał o robieniu kanapki z pasztetem (oczywiście wege). Drugą – gotowe wzory dokumentów: regulaminu strony internetowej, polityki prywatności i checkboxów do umieszczenia na stronie. Trzecią – dożywotni dostęp do kursu i jego aktualizacji. Dodatkowo to jedyny taki kurs, który jest dostosowany do realiów polskiej branży dietetycznej.

Dowiedz się więcej

Układanie jadłospisów i obsługa klienta

Układanie jadłospisów i obsługa klienta

1149 zł2667 zł

Pierwszy tak kompletny kurs projektowania procesu obsługi klienta oraz sprawnego układania jadłospisów, który pozwoli Ci pracować mniej, a jednocześnie mieć więcej zadowolonych klientów.

W ramach kursu zebrałyśmy wiedzę i doświadczenie, które pomogą Ci spełnić oczekiwania Twoich klientów i sprawić, żeby polecali Cię rodzinie i znajomym. “Układanie jadłospisów i obsługa klienta dla dietetyka” to aż 25 godzin wiedzy, kilkadziesiąt stron praktycznych ćwiczeń w formie PDF i praktyczne wskazówki zebrane w jednym miejscu. To wszystko sprawi, że będziesz pracować szybciej, wydajniej, a efekty  Twojej pracy przełożą się na większe zyski i zadowolenie pacjentów.

Pakiet dwóch kursów - Układanie jadłospisów i obsługa klienta + Przedsiębiorczy Dietetyk Premium​

Układanie jadłospisów i obsługa klienta dla dietetyka + Przedsiębiorczy dietetyk Premium

2199 zł5334 zł

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem mailowym: kontakt@przedsiebiorczy-dietetyk.pl