Dołącz do społeczności przedsiębiorczych dietetyków

Zbuduj stabilny biznes dietetyczny nawet, jeśli nie masz jeszcze strategii i nie wiesz jak zdobyć klientów.

Zapisz się poniżej, aby otrzymać dostęp do webinaru "Jak zbudować biznes odporny na kryzys" a także wielu innych materiałów z zakresu fotografii kulinarnej, mediów społecznościowych i marketingu.

Co otrzymasz po dołączeniu do grupy

Darmowe lekcje fotografii kulinarnej dla dietetyków

Nauczysz się podstaw fotografii kulinarnej pod okiem Violi Urban, autorski 3 książek i ponad 500 zdjęć apetycznych potraw.

Dowiesz się, jak za pomocą smartfona i kilku prostych trików, zrobić lepsze zdjęcia do przepisów na swoje media społecznościowe.

Zapanujesz też nad światłem dziennym i nauczysz się, jak przerabiać dania z natury niefotogeniczne na takie, które wywołują istny ślinotok.
Darmowe lekcje z Instagrama
dla dietetyków

Poznasz tajniki Instagrama od Justyny Świetlickiej, która na Instagramie zbudowała społeczność prawie 50 000 osób.

W trakcie wyzwania dowiesz się jak stworzyć idealne BIO do swojego profilu na Instagramie. Dowiesz się jak tworzyć dobre posty oraz w jaki sposób używać hashtagów, aby działały na Twoją korzyść. Dowiesz się, co warto pokazywać na instastory oraz jakich błędów nie popełniać tworząc je. Instagram to świetne narzędzie do promocji naszych usług oraz produktów, jeśli wiemy jak z niego korzystać.

Webinar "Jak zbudować biznes odporny na kryzys"

Weźmiesz udział w webinarze Magdaleny Hajkiewicz – CEO platformy kursów Akademia Wiem Co Jem, na której w ciągu roku pół roku zgromadziła prawie 2500 studentów.

Pokażę Ci, że to czy powiedzie Ci się w biznesie nie zależy od szczęścia czy smykałki, ale od sprawdzonych strategii i umiejętności. Omówię czym jest "układ odpornościowy" Twojego biznesu a także jak działać w trudnych czasach, aby wypracować trwałe korzyści dla swojej firmy.

Projekt PRZEDSIĘBIORCZY DIETETYK tworzą dla Ciebie:

Viola Urban - właścicielka bloga www.OkiemDietetyka.pl, który od początku istnienia odwiedziło ponad 2 miliony użytkowników, autorka 3 książek kulinarnych “Poranne Inspiracje”, “Dieta na Wynos” oraz “Czas na obiad”, które ukazały się na rynku w ilości ponad 30 000 egzemplarzy. Koordynatorka pierwszych edycji konferencji See Bloggers i Marketing Day z bogatym doświadczeniem w branży marketingowej.

W ramach projektu PRZEDSIĘBIORCZY DIETETYK pokaże Ci, jak zrobić piękne zdjęcia kulinarne bez drogiego sprzętu i specjalnego studia, zdradzi tajniki SEO i budowania popularnego bloga oraz nauczy Cię, jak negocjować satysfakcjonujące stawki.

violeta urban
magdalena hajkiewicz

Magdalena Hajkiewicz - autorka bloga www.wiem-co-jem.pl, CEO platformy kursowej akademia.wiem-co-jem.pl, na której w pół roku zgromadziła 1200 studentów, autorka szkolenia "Psychodietetyka w praktyce", które ukończyło prawie 1000 osób w całej Polsce oraz twórczyni silnej, eksperckiej marki osobistej, dzięki której występuje w mediach i licznych konferencjach.

Magda specjalizuje się w tworzeni strategii marketingowych i sprzedażowych. W ramach projektu pokaże Ci, jak za pomocą szczerego i autentycznego przekazu zbudować markę osobistą, która przyciąga wymarzonych klientów i sprzedaje. 

Justyna Świetlicka - autorka bloga www.owsiana.pl, książki "Dieta to nie wszystko" wydanej w modelu selfpublishingowym. Twórczyni e-booków z przepisami, które sprzedała w ponad 2000 egzemplarzy. Justyna w pierwszym miesiącu działalności swojej firmy wygenerowała 24 000 zł zysku. Dzięki tworzeniu pasywnego dochodu może pracować 4 godziny dziennie.

Justyna jest mistrzynią budowania samodyscypliny w pracy i w życiu. W ramach projektu PRZEDSIĘBIORCZY DIETETYK opowie Ci jak założyć firmę, wypuścić swój pierwszy produkt elektroniczny i zwiększyć efektywność pracy, aby mieć więcej czasu dla siebie.

Justyna Świetlicka

Dołącz do grupy

chevron-down