Zapisz się na wyzwanie i stwórz wizję
swojej dietetycznej marki w 5 dni!

W ramach wyzwania weźmiesz udział w 4 webinarach, jednym warsztatacie i otrzymasz bezpłatne materiały PDF,
dzięki którym stworzysz wizję i strategię swojego dietetycznego biznesu

Do startu wyzwania pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Co otrzymasz w ramach wyzwania:

4 bezpłatne webinary (od poniedziałku do czwartku o 19:00)

W trakcie których przeprowadzimy Cię przez proces świadomego planowania Twojej marki osobistej i biznesu. Dzięki temu Twoje działania staną się uporządkowane i doprowadzą Cię do biznesowego celu.

Materiały PDF + 1 dzień warsztatowy

Które wyślemy Ci na maila po każdym z webinarów. Dzięki nim przelejesz wizję swojego biznesu na papier i zaplanujesz kolejne kroki, które Cię do niego przybliżą.

Dodatkowo ostatniego dnia wyzwania jest czas na Twoją pracę własną. Spotykamy się o 19:00 po to, abyście stworzyli opis siebie i swoich usług.

Zniżkę na kurs Przedsiębiorczy Dietetyk

W ramach którego zebrałyśmy najskuteczniejsze techniki budowania marki osobistej, sprzedaży i marketingu. Pozwolą Ci one prowadzić biznes dietetyczny na własnych zasadach, docierać do wymarzonych klientów i zarabiać satysfakcjonujące pieniądze!

Harmonogram wyzwania:

 1. ZDEFINIUJ SWOJĄ MARKĘ OSOBISTĄ

  (09.11, godz. 19:00)

  Podczas tego webinaru dowiesz się jak wielką przewagę nad konkurencją da ci zbudowanie silnej marki osobistej i jak wykorzystać swoje mocne strony i słabości na korzyść zdobywania większej ilości klientów.

 2. OKREŚL SWOJĄ GRUPĘ DOCELOWĄ

  (10.11, godz. 19:00)

  Podczas tego webinaru sprecyzujesz kto jest Twoim idealnym klientem i do jakich ludzi chcesz trafiać. Dzięki temu zwiększysz ilość zadowolonych klientów i poleceń pocztą pantoflową, ponieważ staniesz się specjalistą w swojej dziedzinie.

 3. ZNAJDŹ SWÓJ WYRÓŻNIK WŚRÓD KONKURENCJI

  (11.11, godz. 19:00)

  W tym webinarze dowiesz się jak znaleźć swój wyróżnik marki i/lub produktu, co pozwoli ci wyróżniać się na tle konkurencji i w sposób klarowny komunikować wartość podczas pisania oferty sprzedażowej.

 4. ZAPLANUJ STRATEGIĘ SWOICH PRODUKTÓW I USŁUG

  (12.11, godz. 19:00)

  Podczas tego webinaru dowiesz się na czym polega przemyślana strategia produktów i usług, która sprawi, że Twój biznes będzie zarabiał nawet kilkukrotnie więcej pieniędzy niż do tej pory.

 5. WARSZTAT - ZBUDUJ AUTORYTET WŚRÓD SWOICH ODBIORCÓW

  (13.11, godz. 19:00)

  Ostatni dzień to dzień warsztatowy, w trakcie którego stworzysz opisy siebie i swoich usług w taki sposób, aby zbudować autorytet u swoich odbiorców. 

Prowadzące:

Magdalena Hajkiewicz-Mielniczuk

Magdalena Hajkiewicz

Autorka bloga wiem-co-jem.pl, CEO platformy kursowej akademia.wiem-co-jem.pl, na której w pół roku zgromadziła 1200 studentów, autorka szkolenia “Psychodietetyka w praktyce”, które ukończyło prawie 1000 osób w całej Polsce.

Justyna Świetlicka

Justyna Świetlicka

Autorka bloga owsiana.pl, książki “Dieta to nie wszystko” wydanej w modelu self publishing. Twórczyni e-booków z przepisami, które sprzedała w ponad 2000 egzemplarzy.

Viola Urban

Właścicielka bloga www.OkiemDietetyka.pl, który od początku istnienia odwiedziło ponad 2 miliony użytkowników, autorka 3 książek kulinarnych “Poranne Inspiracje”, “Dieta na Wynos” oraz “Czas na obiad”, które ukazały się na rynku w ilości ponad 30 000 egzemplarzy.

Dołącz do wyzwania

chevron-down