Bezpłatne szkolenie rusza za:
00
dni
:
00
godzin
:
00
minut
:
00
sekund
Zapisuję się
Weź udział w bezpłatnym szkoleniu pt.

Jak rozkręcić dietetyczny biznes online

Zapisz się, aby otrzymać bezpłatny dostęp do webinaru oraz otrzymać na maila mini workbook "21 pytań do zbudowania mentalności przedsiębiorcy". Webinar możesz obejrzeć za darmo tylko na żywo. Powtórka webinaru będzie płatna.
16 sierpnia 2023 r. o godzinie 20:00

Co otrzymasz w ramach szkolenia

Harmonogram szkolenia

Szkolenie prowadzą

Viola Urban - Właścicielka bloga OkiemDietetyka, który od początku istnienia odwiedziło ponad 2 miliony użytkowników, autorka 4 książek kulinarnych, które ukazały się na rynku w ilości ponad 40 000 egzemplarzy. Absolwentka kierunku "Brand managmenet" w Wyższej Szkole Bankowej. Koordynatorka pierwszych edycji konferencji See Bloggers i Marketing Day z bogatym doświadczeniem w branży marketingowej.
Viola Urban - Okiem dietetyka
Justyna Świetlicka - Owsiana
Justyna Świetlicka – od 7 lat tworzy w sieci jako Owsiana. Nagrywa jeden z najpopularniejszych podcastów o zdrowym stylu życia. Napisała książkę “Dieta to nie wszystko”. Twórzy e-booki z przepisami oraz kurs odchudzania. Justyna w pierwszym miesiącu działalności swojej firmy wygenerowała 24 000 zł zysku. Dzięki tworzeniu pasywnego dochodu może pracować 4 godziny dziennie. Jej przychody przekraczają 500 000 zł rocznie.
Magdalena Hajkiewicz - psychodietetyczka, dietetyczka, przyszła psycholożka i wykładowczyni akademicka. Twórczyni platformy kursowej Akademia Wiem Co Jem i współtwórczyni projektu Przedsiębiorczy Dietetyk. Ukończyła liczne kursu z zakresu sprzedaży i marketingu. Dzięki połączeniu wiedzy psychologicznej i biznesowej tworzy skuteczne kampanie sprzedażowe dla swoich marek, które przynoszą setki tysięcy przychodu rocznie.
Magdalena Hajkiewicz-Mielniczuk - Wiem Co Jem

Zapisz się na bezpłatne szkolenie