Zapisz się na bezpłatne wyzwanie:

Copywriting dla dietetyka

W ramach wyzwania weźmiesz udział w 3 webinarach i otrzymasz bezpłatne materiały PDF,
dzięki którym dowiesz się co zrobić, aby pisać lepsze teksty sprzedażowe i zarabiać więcej
Wyzwanie odbędzie się w dniach 20-22 czerwca 2022.

Do startu wyzwania pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Co otrzymasz w ramach wyzwania:

3 bezpłatne webinary (20-22 czerwca 2022 r.)

Podczas 3 webinarów pokażemy Ci jak pisać lepsze teksty sprzedażowe, dzięki czemu będziesz pisać lepsze oferty Twoich produktów a co za tym idzie - sprzedawać więcej.

Materiały PDF

Dzięki nim usystematyzujesz wiedzę zdobytą w trakcie webinarów i stworzysz lepsze teksty w oparciu o nasze ćwiczenia i wskazówki

Zniżkę na wszystkie kursy online

Osoby biorące udział w wyzwaniu otrzymają specjalną zniżkę na wszystkie kursu Przedsiębiorczego Dietetyka, która będzie łączyć się z ogólną promocją.

Harmonogram wyzwania

Dzień 1

Jak pisać maile, które sprzedają

20 czerwca 2022 godz. 18:00 - prowadzi Justyna Świetlicka

Dzień 2

Jak pisać do firm, żeby nawiązać współpracę

21 czerwca 2022 godz. 18:00 - prowadzi Viola Urban

Dzień 3

Jak pisać oferty produktów, które sprzedają

22 czerwca 2022 godz. 18:00 - prowadzi Magda Hajkiewicz-Mielniczuk

Prowadzące:

Magdalena Hajkiewicz

Psychodietetyczka, dietetyczka, wykładowczyni akademicka, twórczyni studiów podyplomowych z psychodietetyki w WSB, przyszła psycholożka zdrowia.

Autorka bloga wiem-co-jem.pl, CEO platformy kursowej akademia.wiem-co-jem.pl, na której w pół roku zgromadziła 8 480 studentów, autorka najpopularniejszego szkolenia z psychodietetyki w Polsce oraz twórczyni najpopularniejszego kursu z psychologii dla dietetyków.

Justyna Świetlicka

Dietetyczka i autorka książki “Dieta to nie wszystko”. Twórczyni bloga oraz jednego z najpopularniejszych podcastów o zdrowym stylu życia w Polsce, który ma już ponad 1 100 000 pobrań.

Autorka e-booków z przepisami, e-booków z jadłospisami oraz Kompleksowego Kursu Odchudzania. Jej firma w pierwszym miesiącu działaności wygenerowała 24 000 zł zysku. Dzięki tworzeniu pasywnego dochodu może pracować 4 godziny dziennie. Zimę spędza zazwyczaj w ciepłych krajach.

Viola Urban

Viola Urban

Właścicielka bloga www.OkiemDietetyka.pl, który od początku istnienia odwiedziło ponad 3 miliony unikalnych użytkowników.

Autorka 4 książek kulinarnych, które ukazały się na rynku nakładem ponad 40 000 egzemplarzy oraz kilkunastu ebooków z jadłospisami sezonowymi i inspirowanymi kuchniami świata. W pracy zawodowej łączy dietetykę, kulinaria, fotografię, dziennikarstwo i brand management w unikatowy miks kompetencji.

Dołącz do wyzwania