PROMOCJA NA WSZYSTKIE KURSY TRWA JESZCZE PRZEZ:
00
:
00
:
00
:
00
Sprawdzam promocje

Dołącz do społeczności przedsiębiorczych dietetyków
i zamień pasję w dochodowy biznes

Czym jest projekt "Przedsiębiorczy dietetyk"?

To cykl bezpłatnych webinarów, podcastów i lekcji biznesowych oraz pierwszy w Polsce kompleksowy kurs z biznesu dla dietetyków dopasowany do realiów polskiej branży dietetycznej.

Projekt "Przedsiębiorczy dietetyk" opracowały i tworzą dla Ciebie: Magdalena Hajkiewicz-Mielniczuk,
Viola Urban i Justyna Świetlicka.

Dla kogo stworzyłyśmy ten projekt?

Dla dietetyków, którzy mają ogromną pasję do swojej
pracy, ale nie potrafią się promować. Dołączając do
projektu dowiesz się w jaki sposób tworzyć atrakcyjne i
angażujące treści w Internecie
oraz zbudować pozycję
eksperta w oczach Twoich odbiorców.

Dla studentów dietetyki, którzy chcą rozpocząć
pracę w zawodzie, ale nie wiedzą jak wystartować
na rynku pracy. Dołączając do projektu nauczysz
się jak ciekawie prowadzić swoje profile w social
media
i dzięki nim docierać do Twoich pierwszych
pacjentów.

Dla specjalistów pracujących w gabinecie, którzy chcą poszerzyć swoje usługi o konsultacje online i dotrzeć do nowych pacjentów z drugiego końca Polski lub świata. Dołączając do projektu dowiesz się jakie są etapy podejmowania decyzji o nawiązaniu współpracy przez Twoich potencjalnych klientów i zwiększysz szanse, aby wybrali właśnie Ciebie.

Dla trenerów, psychologów, doradców żywieniowych i innych przedstawicieli zawodów medycznych, którzy chcą zbudować silne marki osobiste i zdobywać nowych klientów za pomocą Internetu.

3 kroki dzielą Cię od zostania Przedsiębiorczym Dietetykiem

1

Dołącz do newslettera i zamkniętej grupy na Facebooku

Zapisz się do newslettera i zamkniętej grupy na Facebooku i otrzymaj dostęp do bezpłatnych webinarów i lekcji biznesowych oraz społeczności dietetyków, która wzajemnie się wspiera (naprawdę!)

2

Zasubskrybuj podcast "Przedsiębiorczy dietetyk"

W tym podcaście będziemy rozmawiać o budowaniu marki osobistej, sprzedaży i marketingu w odniesieniu do realiów polskiej branży dietetycznej. Subskrybuj podcast, aby nie ominąć żadnego nowego odcinku!

3

Sprawdź nasz bestsellerowy kurs online

W ramach kursu zebrałyśmy najskuteczniejsze, przetestowane na sobie techniki budowania marki osobistej, sprzedaży i marketingu.

Pozwolą Ci one prowadzić biznes dietetyczny na własnych zasadach, docierać do wymarzonych klientów i zarabiać satysfakcjonujące pieniądze!

Nasz bestsellerowy kurs

Przedsiębiorczy dietetyk

W kursie przeprowadzimy Cię przez proces stworzenia skutecznej marki osobistej, która przyciąga Twoich idealnych klientów, pokażemy Ci nasze strategie sprzedażowe i marketingowe, które przynoszą nam kilkanaście tysięcy przychodu co miesiąc, a także nauczymy Cię pisania angażujących treści, robienia pięknych zdjęć i pozycjonowania się w przeglądarce internetowej. 

Kurs "Przedsiębiorczy dietetyk" to ponad 30 godzin praktycznych lekcji, regularne audyty Twojej pracy, kilkanaście materiałów w PDF, dzięki którym wdrożysz zdobytą wiedzę w życie oraz zamknięta grupa PREMIUM, na której dzielimy się dodatkowymi materiałami.

Prawo i księgowość dla dietetyka

Prawo i księgowość dla dietetyka

Zdobądź niezbędną wiedzę z prawa i księgowości i miej pewność, że nie popełnisz błędu, który może Cię sporo kosztować. 

Kursy PRAWO I KSIĘGOWOŚĆ dla dietetyka, to pierwsze na rynku profesjonalne materiały przygotowane z myślą o specyfice branży dietetycznej, w szczególności dla osób działających w Internecie.

Układanie jadłospisów i obsługa klienta

Układanie jadłospisów i obsługa klienta

Pierwszy tak kompletny kurs projektowania procesu obsługi klienta oraz sprawnego układania jadłospisów, który pozwoli Ci pracować mniej, a jednocześnie mieć więcej zadowolonych klientów.

W ramach kursu zebrałyśmy wiedzę i doświadczenie, które pomogą Ci spełnić oczekiwania Twoich klientów i sprawić, żeby polecali Cię rodzinie i znajomym.

Kim jesteśmy?

violeta urban

Viola Urban – właścicielka bloga www.OkiemDietetyka.pl, który od początku istnienia odwiedziło ponad 2 miliony użytkowników, autorka 3 książek kulinarnych “Poranne Inspiracje”, “Dieta na Wynos” oraz “Czas na obiad”, które ukazały się na rynku w ilości ponad 30 000 egzemplarzy. Koordynatorka pierwszych edycji konferencji See Bloggers i Marketing Day z bogatym doświadczeniem w branży marketingowej.

Justyna Świetlicka – autorka bloga owsiana.pl, książki “Dieta to nie wszystko” wydanej w modelu self publishing. Twórczyni e-booków z przepisami, które sprzedała w ponad 2000 egzemplarzy. Justyna w pierwszym miesiącu działalności swojej firmy wygenerowała 24 000 zł zysku. Dzięki tworzeniu pasywnego dochodu może pracować 4 godziny dziennie.

Justyna Świetlicka
magdalena hajkiewicz

Magdalena Hajkiewicz – autorka bloga wiem-co-jem.pl, CEO platformy kursowej akademia.wiem-co-jem.pl, na której w pół roku zgromadziła 1200 studentów, autorka szkolenia “Psychodietetyka w praktyce”, które ukończyło prawie 1000 osób w całej Polsce oraz twórczyni silnej, eksperckiej marki osobistej, dzięki której występuje w mediach i licznych konferencjach.

Zapisz się do newslettera i zamkniętej grupy na Facebooku

Otrzymaj dostęp do 7 bezpłatych webinarów i lekcji biznesowych stworzonych specjalnie dla dietetyków!

Masz pytania? Napisz do nas:

Masz pytania? Napisz do nas:

Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas na kontakt@przedsiebiorczy-dietetyk.pl

chevron-down