Zapisz się na wyzwanie:

"Twoja pierwsza kampania sprzedażowa"

W ramach wyzwania weźmiesz udział w 3 webinarach i otrzymasz bezpłatne materiały PDF,
dzięki którym dowiesz się jak projektować skuteczną kampanię sprzedażową swoich produktów i usług

Do startu wyzwania pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Co otrzymasz w ramach wyzwania:

3 bezpłatne webinary (od poniedziałku do środy o 20:00)

W trakcie których przeprowadzimy Cię przez proces planowania skutecznej kampanii sprzedażowej. Dzięki temu podczas sprzedaży dotrzesz do większej ilości klientów i zarobisz więcej pieniędzy.

Materiały PDF

Które wyślemy Ci na maila po każdym z webinarów. Dzięki nim uporządkujesz wiedzę zdobytą na webinarach i zaplanujesz lepszą kampanię sprzedażową.

Zniżkę na kurs Przedsiębiorczy Dietetyk

W ramach którego zebrałyśmy najskuteczniejsze techniki budowania marki osobistej, sprzedaży i marketingu. Pozwolą Ci one prowadzić biznes dietetyczny na własnych zasadach, docierać do wymarzonych klientów i zarabiać satysfakcjonujące pieniądze!

Harmonogram wyzwania:

 1. Co składa się na skuteczną kampanię sprzedażową?

  (14.06, godz. 20:00)

  Podczas tego webinaru dowiesz się co jest potrzebne do tego, aby Twoja kampania sprzedażowa była skuteczna i sprawiła, że na konto Twojej firmy wpłynie więcej pieniędzy ze sprzedaży produktów i usług.

 2. Najczęstsze błędy kampanii sprzedażowej

  (15.06, godz. 20:00)

  Podczas tego webinaru dowiesz się jakie są najczęściej popełniane błędy w trakcie kampanii sprzedażowej i jak ich uniknąć. Dzięki temu nie będziesz musiał_a przerabiać ich na własnej skórze tylko od razu przejść do skutecznych działań.

 3. Etapy skutecznej kampanii sprzedażowej

  (16.06, godz. 20:00)

  W trakcie ostatniego spotkania pokażemy Ci krok po kroku jak wyglądają nasze kampanie sprzedażowe, dzięki którym w rok wygenerowałyśmy w naszej spółce  przychód powyżej 700 000 złotych.

Prowadzące:

Magdalena Hajkiewicz-Mielniczuk

Magdalena Hajkiewicz

Autorka bloga wiem-co-jem.pl, CEO platformy kursowej akademia.wiem-co-jem.pl, na której w pół roku zgromadziła 1200 studentów, autorka szkolenia “Psychodietetyka w praktyce”, które ukończyło prawie 1000 osób w całej Polsce.

Justyna Świetlicka

Justyna Świetlicka

Autorka bloga owsiana.pl, książki “Dieta to nie wszystko” wydanej w modelu self publishing. Twórczyni e-booków z przepisami, które sprzedała w ponad 2000 egzemplarzy.

Viola Urban

Właścicielka bloga www.OkiemDietetyka.pl, który od początku istnienia odwiedziło ponad 2 miliony użytkowników, autorka 3 książek kulinarnych “Poranne Inspiracje”, “Dieta na Wynos” oraz “Czas na obiad”, które ukazały się na rynku w ilości ponad 30 000 egzemplarzy.

Dołącz do wyzwania

chevron-down