Wynik Quizu

Jesteś na dobrej drodze

Musisz odpuścić nastawienie na szybki wynik i popracować nad większą tolerancją niepewności.

Wiesz już, że podejście „100% albo nic” nie prowadzi do niczego dobrego i masz świadomość, że jedna porażka nie skreśla osiągnięcia przez ciebie sukcesu. Mimo to zdarzają Ci się momenty, w których nie możesz sobie poradzić z tym, że popełniłaś błąd i masz ochotę zupełnie odpuścić.

Wiesz, że nie da się zbudować silnej marki osobistej oraz stabilnego biznesu w ciągu tygodnia, ale nadal masz takie dni, w których jesteś zupełnie niezadowolona ze swojej pracy oraz miejsca, w którym jesteś.

Czujesz, że masz już sporą wiedzę na temat biznesu online, marketingu i wiesz jaką drogą iść, żeby rozwijać swoją markę. Zdarza się jednak, że w gorszych momentach zapominasz o wszystkim, co sobie postanowiłaś i zupełnie odpuszczasz działanie w mediach społecznościowych. Martwisz się wtedy o to, czy w ogóle kiedykolwiek Ci się uda zbudować biznes, o jakim marzysz.

I to wszystko, co przeżywasz jest w porządku. Jeśli pracujesz na własną rękę i budujesz swoją markę od zera stoisz przed wielkim wyzwaniem. To nie jest proste, ale rezultat jest wart tego wysiłku. Czujesz jednak, że przydałoby się jednak trochę wsparcia od osób, które przeszły już tę drogę.

Do osiągnięcia celu potrzeba Ci jeszcze kilku umiejętności

Pamiętaj, że wynik testu nie jest wyrocznią, bo Twoja przyszłość zależy tylko od ciebie. To tylko wskazówka. Wskazówka do tego nad czym musisz jeszcze popracować, aby zmienić sytuację, w której aktualnie jesteś.

Możesz nauczyć się postępowania według swoich zasad i budowania planu dopasowanego do Ciebie. To, że ktoś inny zrobił to szybciej nie ma tu żadnego znaczenia. Kiedy następnym razem dopadną Cię wątpliwości to pamiętaj, że porównywanie się do innych osób nikomu nie pomaga, a już na pewno nie Tobie.

Twoim celem jest teraz określenie swoich zasobów oraz możliwości i zbudowanie strategii, która będzie do nich dopasowana. Potrzebujesz planu minimum, który będziesz w stanie realizować w gorszych momentach i ugruntowania w sobie przekonania, że systematyczność jest ważniejsza niż tempo zmian.

Musisz również nauczyć się, że zrobione jest lepsze od doskonałego. Że nie ma sensu obwiniać się za drobne błędy, ani za chwile słabości.

Jeśli chcesz doszlifować te umiejętności pod naszym okiem i wycisnąć ze swoich działań jak najwięcej, dołącz do kursu „Przedsiębiorczy dietetyk”, w którym nauczymy Cię jak to robić krok po kroku. W ramach kursu zebrałyśmy najskuteczniejsze, przetestowane na sobie techniki budowania marki osobistej, sprzedaży i marketingu. Pozwolą Ci one prowadzić biznes dietetyczny na własnych zasadach, docierać do wymarzonych klientów i zarabiać satysfakcjonujące pieniądze!

chevron-down